Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 15

Novinky na katastru

5.2.2020 V souvislosti se zvyšováním příjmů veřejných rozpočtů, kdy se mění některé zákony v oblasti daní, dochází ke změně částky poplatku na.. více »

Daň z nabytí nemovitých věcí

2.10.2019 Dlouho diskutované téma daně z nabytí nemovitých věcí projednávali senátoři, kdy navrhli tuto daň zrušit. Poslanecká sněmovna je však.. více »

Předkupní právo

13.9.2019 Předkupní právo se vztahuje pouze na věci nemovité. Při převodu spoluvlastnického podílu se neuplatní předkupní právo v případě, že se.. více »

Nemovitosti s exekucí

26.10.2018 V posledních letech se počet exekucí v České republice výrazně zvýšil, a proto se samozřejmě objevuje i více nemovitostí jimi zatížených... více »

Najdete nás na Facebooku
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Koupě bytu – hypotéky

Koupě bytu – hypotéky

15.8.2013 Pokud plánujete pořídit si vlastní bydlení, určitě Vás potěší srovnání cen bytů z roku 2008 se současnou situací, které provedly realitní portály. Díky nízkým úrokovým sazbám hypoték je nyní možné pořídit si byt či dům velmi výhodně.

V dnešní době je málo klientů, kteří jsou schopni zaplatit nemovitost v hotovosti, proto využívají možnosti hypotečních úvěrů. Spousta realitních kanceláří nabízí služby hypotečních makléřů a sjednání schůzky s finančním poradcem v rámci koupě bytu.

Splátky úroků jsou aktuálně mnohem nižší než před pěti lety. Z dat společnosti Golem finance, s.r.o. vyplývá, že v srpnu 2008 dosahovala průměrná úroková sazba úvěrů hodnoty 5,82 % a o pět let později tzn. v letošním roce již 3,06 %.

Senrealit