Kupte si nemovitost s úrokem 2,49 % ročně

Kupte si nemovitost s úrokem 2,49 % ročně

Chcete si koupit nemovitost s úrokem 2,49 % ročně? U nás máte tuto možnost. Právě nabízíme za těchto podmínek družstevní byt 2+1 po kompletní rekonstrukci s balkonem který vede přes všechny tři pokoje. 

Na pořízení tohoto bytu Vám stačí složit zálohu minimálně 20 % z kupní ceny, zbytek kupní ceny splácíte s úrokem 2,49 % ročně

Garantované financování za těchto podmínek má platnost tří let od nabytí nemovitosti. Pro bližší informace volejte jednateli společnosti.

Popis nemovitosti:

Družstevní byt po kompletní rekonstrukci 2+1 o velikosti 55 m2 v Karviné na ulici Slovenská. Tento byt Vám nabídne moderní kuchyňskou linku, která má vestavěné spotřebiče. Elektrickou troubu ,mikrovlnou trouby, myčku , indukční varnou desku ,digestoř a podsvícení. V koupelně naleznete nové obklady , dlažbu ,zrcadlo, skříňku pod umyvadlem na nezbytnosti a moderní masážní sprchový panel . V celém bytě nová plovoucí podlaha. Dominantou tohoto bytu je balkon, který vede přes všechny tři místnosti .Máte nezbytnosti, které potřebujete jen sezónně a nevíte kam je dát? Tento malý problém se dá vyřešit sklepní kóji. Rekonstrukce zahrnuje zděné jádro, nové elektrické rozvody v celém bytě, moderní vypínače a zásuvky , snížené stropy ze sádrokartonu, sádrové omítky, moderní obdélníková bodová světla ,v celém bytě nové obložky a dveře. Nové proti požární vstupní dveře. Byt se nachází v 2 patře. Dům prošel kompletní revitalizaci: plastové okna ,nové vchodové dveře, zateplení a nová střecha. Veškerá občanská vybavenost v blízké dostupnosti.