Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 6

Předkupní právo

13.9.2019 Předkupní právo se vztahuje pouze na věci nemovité. Při převodu spoluvlastnického podílu se neuplatní předkupní právo v případě, že se.. více »

Nemovitosti s exekucí

26.10.2018 V posledních letech se počet exekucí v České republice výrazně zvýšil, a proto se samozřejmě objevuje i více nemovitostí jimi zatížených... více »

Investice do nemovitostí

25.9.2018 Investovat do nákupu nemovitosti se vždy vyplatí, ať už se jedná o pozemek, byt, rodinný dům nebo třeba apartmán na horách. více »

Daň z příjmu při prodeji nemovitosti

31.7.2018 Prodej nemovitosti představuje příjem a proto je povinností daň z příjmu zaplatit. Existuje ale řada výjimek, kdy je prodávající od daně.. více »

Najdete nás na Facebooku
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » O nás

O společnosti

Krátce o Společnosti Senrealit Morava s.r.o.


na českém trhu působí od 5.5.2011. Společnost Senrealit Morava s.r.o. se velmi rychle dostala do povědomí díky usilovné práci a především díky spokojenosti našich klientů, se kterými se snažíme dosáhnout maximálního uspokojení v rámci vzájemného obchodu na trhu realit. Nejsme velká společnost s tisícem kanceláří a nesčetným množstvím makléřů. Jsme spíše přátelský kolektiv lidí, který se snaží o dobrou pověst společnosti, především čestnou a srozumitelnou komunikací směrem ke klientům.
 

Co nabízíme?


Bytové i nebytové prostory typu: Byty, rodinné domy, chaty, pozemky, garáže, ale i komerční nemovitosti, zavedené bary, kavárny nebo také kancelářské prostory.
 

Kde nabízíme?


Specializujeme se především na lokality Moravskoslezského, Jmenovitě tedy: Karviná, Orlová, Havířov, Český Těšín, Třinec, Ostrava, Frýdek – Místek. Nemovitosti nabízíme podle potřeby a míry atraktivity pro klienta. V nabídce jsou tedy jak klidné oblasti, tak i centra, frekventované cesty, oblasti plné zeleně, v ruchu velkoměsta, ale i v poklidu vísky.
 

Proč si vybrat právě naši realitní kancelář?


Senrealit Morava s.r.o. poskytuje plnohodnotný, kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu bytových i nebytových nemovitostí, usnadníme vám celý obchod zrealizovat bez obav, zajistíme veškeré služby, aniž byste musely vynaložit mnoho cenného času, který se dá využít i mnohem příjemnějšími způsoby. Společnost je již od svého založení zaměřena především na kvalitativní ukazatele nikoliv na kvantitativní a právě proto se u nás setkáte, vždy s profesionálním, ale hlavně s osobním a přátelským přístupem všech pracovníků realitní kanceláře. Naše služby jsou dostupné pro každého a dovádíme je k úplné spokojenosti klienta.

V rámci naší obchodní strategie klademe důraz především na individuální a profesionální přístup, využití moderních technologií a rozsáhlou mediální prezentaci spravovaných nemovitostí. Naši makléři a zaměstnanci jsou kvalitně školeni, aby zvládali realitní problematiku. Jsou proto připraveni pomoci při řešení případů ve vzájemném obchodu a čelit tak i případným problémům, které se mohou naskytnout. Naše společnost skýtá úzkou komunikaci a spolupráci s advokátními kancelářemi, notáři, ale i daňovými poradci, odhadci, stavebními spořitelnami a v neposlední řadě hypotečními bankami. Inzerujeme na realitních serverech: Sreality Avízo Real city Domy byty pozemky Eurobydleni
 

Co nabízíme?


Velice žádanou a úspěšnou činnost a to přímý odkup všech druhů nemovitostí. Úspěšně řešíme problémové nemovitosti, dluhy, exekuce a zástavy. V případě potřeby společnost za klienty dluh neprodleně uhradí, poskytne okamžitou zálohu. Dále jedná s věřiteli a navrhujeme vhodná a pro všechny strany přijatelná řešení. Vážíme si spolupráce s našimi klienty, neboť jsme si vědomi toho, že nejlepším receptem pro úspěšnost je právě Vaše doporučení a především spokojenost. Proměňte svůj sen, proměňte jej v realitu „SENREALIT“.