INVESTIČNÍ BYDLENÍ

Investiční bydlení od nás s garancí výnosů 8 % - 9 % p.a.

 

investicni_bydleni

 

Společnost Senrealit Morava s.r.o. vám přináší atraktivní příležitost investovat do nemovitostí s jistotou výnosů ve výši 8 % - 9 % ročně. S investicí ve výši 1.000.000,- Kč do nemovitosti v Karviné můžete očekávat roční čistý zisk ve výši 80.000,- Kč až 90.000,- Kč.

 

Investice do nemovitosti jako jistota

Investice do nemovitosti s pomocí Senrealit Morava s.r.o. nabízí stabilitu a jistotu. Nemovitosti mají tendenci růst v ceně a poskytují jistotu hodnoty vašeho kapitálu. Navíc, pokud se jedná o nájemní nemovitost, výnosy mohou být pravidelné a předvídatelné.

 

Kompletní servis od společnosti

Společnost Senrealit Morava s.r.o. vám zajistí kompletní servis spojený s investicí do nemovitosti. Postará se o vyhledání vhodné nemovitosti, vypracuje smluvní dokumentaci a zajistí veškerý právní servis včetně nájemních a pronájemních smluv. Pravidelně kontrolovat stav nemovitosti a pohlídá platby spojené s nájmem. V případě potřeby provede rekonstrukci, úpravy a opravy nemovitostí prostřednictvím své firmy.

 

Aktuální nabídka v Divišové

Jednou z aktuálních nabídek, kterou můžete zvážit, je byt 2+kk v Divišově. Tuto konkrétní nabídku od společnosti Senrealit Morava s.r.o. můžete detailně prozkoumat a zvážit jako možnou investici.

Pamatujte však, že před jakoukoliv investicí byste měli pečlivě zvážit své finanční možnosti a poradit se s finančním poradcem či expertem na nemovitosti, abyste zajistili, že vaše investice bude řádně zhodnocena a bude splňovat vaše finanční cíle.

Investice do nemovitostí s podporou společnosti Senrealit Morava s.r.o. může být atraktivním způsobem, jak dosáhnout stabilního pasivního příjmu.

Cena 1.250.000,-     /     Cena nájmu 10.500,-

 

 

IMG-20230831-WA0020  IMG-20230831-WA0023  IMG-20230831-WA0033