Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 9

Zrušení platby daně z nabytí nemovitých věcí

7.10.2020 Daň z nabytí nemovitých věcí hradil dosud kupující a to ve výši 4% z ceny nemovitosti, vždy do konce třetího měsíce následujícího po.. více »

Novinky na katastru

5.2.2020 V souvislosti se zvyšováním příjmů veřejných rozpočtů, kdy se mění některé zákony v oblasti daní, dochází ke změně částky poplatku na.. více »

Daň z nabytí nemovitých věcí

2.10.2019 Dlouho diskutované téma daně z nabytí nemovitých věcí projednávali senátoři, kdy navrhli tuto daň zrušit. Poslanecká sněmovna je však.. více »

Předkupní právo

13.9.2019 Předkupní právo se vztahuje pouze na věci nemovité. Při převodu spoluvlastnického podílu se neuplatní předkupní právo v případě, že se.. více »

Najdete nás na Facebooku
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Kariéra

Hledáme makléře !

Spojte své jméno se společností SENREALIT MORAVA, nebojte se úspěchu a spolupracujte s námi!Společnost Senrealit Morava s.r.o. na trhu působí od 05.05.2011 a velmi rychle se dostala do povědomí díky usilovné práci a především díky spokojenosti našich klientů, se kterými se snažíme dosáhnout maximálního uspokojení v rámci vzájemného obchodu na trhu realit. Nejsme velká společnost s tisícem kanceláří a nesčetným množstvím makléřů. Jsme spíše přátelský kolektiv lidí, který se snaží o dobrou pověst společnosti, především čestnou a srozumitelnou komunikací směrem ke klientům.

Specializujeme se především na lokality Moravskoslezského a Olomouckého kraje, Jmenovitě tedy: Karviná, Orlová, Havířov, Český Těšín, Třinec, Olomouc, Ostrava, Frýdek – Místek. Nemovitosti nabízíme podle potřeby a míry atraktivity pro klienta. V nabídce jsou tedy jak klidné oblasti, tak i centra, frekventované cesty, oblasti plné zeleně, v ruchu velkoměsta, ale i v poklidu vísky.

Nabízíme bytové i nebytové prostory typu: Byty, rodinné domy, chaty, pozemky, garáže, ale i komerční nemovitosti, zavedené bary, kavárny nebo také kancelářské prostory.

Pracujte ve stabilní společnosti jako Realitní makléř za bezkonkurenčních podmínek. Pracovní poměr  na živnostenský list. Podílejte se i vy na zprostředkovávání prodeje či pronájmu nemovitostí, vše vás naučíme.

Náplň práce:

- aktivní zajišťování nemovitostí k prodeji a pronájmu
- realizace schůzek s klienty
- vyhledávání zákazníků pro nabízené nemovitosti
- komunikace s klienty
- zdokonalování se v oboru
- spolupráce s ostatními makléři

Nabízíme:

- bezkonkurenční pracovní podmínky
- provize z prodeje
- možnost práce na zkrácený úvazek
- možnost brigády
- propracovaný provizní systém


Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání (bez maturity)
- loajalitu
- orientaci na relitním trhu (není podmínkou)
- ochotu neustále se učit a prohlubovat své znalosti
- řidičský prúkaz sk. B (aktivní řidič)
- komunikativnost
- spolehlivost
- pozitivní přístup k práci

Oslovila-li Vás tato nabídka zašlete nám svůj životopis na e-mail info@senrealit.cz