Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 6

Předkupní právo

13.9.2019 Předkupní právo se vztahuje pouze na věci nemovité. Při převodu spoluvlastnického podílu se neuplatní předkupní právo v případě, že se.. více »

Nemovitosti s exekucí

26.10.2018 V posledních letech se počet exekucí v České republice výrazně zvýšil, a proto se samozřejmě objevuje i více nemovitostí jimi zatížených... více »

Investice do nemovitostí

25.9.2018 Investovat do nákupu nemovitosti se vždy vyplatí, ať už se jedná o pozemek, byt, rodinný dům nebo třeba apartmán na horách. více »

Daň z příjmu při prodeji nemovitosti

31.7.2018 Prodej nemovitosti představuje příjem a proto je povinností daň z příjmu zaplatit. Existuje ale řada výjimek, kdy je prodávající od daně.. více »

Najdete nás na Facebooku
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Kariéra

Hledáme makléře !

Spojte své jméno se společností SENREALIT MORAVA, nebojte se úspěchu a spolupracujte s námi!Společnost Senrealit Morava s.r.o. na trhu působí od 05.05.2011 a velmi rychle se dostala do povědomí díky usilovné práci a především díky spokojenosti našich klientů, se kterými se snažíme dosáhnout maximálního uspokojení v rámci vzájemného obchodu na trhu realit. Nejsme velká společnost s tisícem kanceláří a nesčetným množstvím makléřů. Jsme spíše přátelský kolektiv lidí, který se snaží o dobrou pověst společnosti, především čestnou a srozumitelnou komunikací směrem ke klientům.

Specializujeme se především na lokality Moravskoslezského a Olomouckého kraje, Jmenovitě tedy: Karviná, Orlová, Havířov, Český Těšín, Třinec, Olomouc, Ostrava, Frýdek – Místek. Nemovitosti nabízíme podle potřeby a míry atraktivity pro klienta. V nabídce jsou tedy jak klidné oblasti, tak i centra, frekventované cesty, oblasti plné zeleně, v ruchu velkoměsta, ale i v poklidu vísky.

Nabízíme bytové i nebytové prostory typu: Byty, rodinné domy, chaty, pozemky, garáže, ale i komerční nemovitosti, zavedené bary, kavárny nebo také kancelářské prostory.

Pracujte ve stabilní společnosti jako Realitní makléř za bezkonkurenčních podmínek. Pracovní poměr možný na DPP nebo živnostenský list. Podílejte se i vy na zprostředkovávání prodeje či pronájmu nemovitostí, vše vás naučíme.

Náplň práce:

- aktivní zajišťování nemovitostí k prodeji a pronájmu
- realizace schůzek s klienty
- vyhledávání zákazníků pro nabízené nemovitosti
- komunikace s klienty
- zdokonalování se v oboru
- spolupráce s ostatními makléři

Nabízíme:

- bezkonkurenční pracovní podmínky
- fixní plat + provize z prodeje
- možnost práce na zkrácený úvazek
- možnost brigády
- propracovaný provizní systém
- služební telefon s neomezeným tarifem
- po zapracování služební notebook a automobil

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání (bez maturity)
- loajalitu
- orientaci na relitním trhu (není podmínkou)
- ochotu neustále se učit a prohlubovat své znalosti
- řidičský prúkaz sk. B (aktivní řidič)
- komunikativnost
- spolehlivost
- pozitivní přístup k práci

Oslovila-li Vás tato nabídka zašlete nám svůj životopis na e-mail [email protected]